Satılık - Villa 1000 m² Cyclades’de

Yunanistan Ege Adaları Cyclades
2 500 000 €
2500 €/m²
Property 38443 photo 1
Property 38443 photo 2
Property 38443 photo 3
Property 38443 photo 4
Property 38443 photo 5
Property 38443 photo 6
Property 38443 photo 7
Property 38443 photo 8
Property 38443 photo 9
Property 38443 photo 10
  • Nesne kodu 38443
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 1000 m²
  • Arazi büyüklüğü 1500 m²
  • Bölge Cyclades
  • Location Cyclades (Ege Adaları)
  • Oda sayısı 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2018
  • Oda sayısı: 13
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 8
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • Denize mesafe: 1000 m

Hizmetler

  • Havuz
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Cyclades’de satılık 1000 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı 3 yatak odası, 3 amerikan mutfak, 3 mutfak, 3 banyo, 2 kiler mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 3 banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, barbekü, garaj, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 38443
  • Metrekare 1000 m²
  • Rooms 13
Satılık
2 800 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 65333
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği