Satılık - Arsa 30000 m² Merkez Yunanistan’da

Yunanistan Sterea Ellada Phthiotis Dafnouses Livanatlar
850 000 €
28 €/m²
Property 37981 photo 1
Property 37981 photo 2
Property 37981 photo 3
Property 37981 photo 4
Property 37981 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 115 m
  • Havaalanına uzaklık: 53 km

Açıklama

Satılık Arsa 30000 metrekare Merkez Yunanistan’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 8449
  • Metrekare 14756 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 100 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 21309
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
845 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 21310
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 23842
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
850 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37981
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 115 m
Satılık
970 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 38436
  • Metrekare 10313 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 38441
  • Metrekare 23623 m²
  • Denize uzaklık 168 m

Bülten aboneliği