46 nesneleri 4 sayfa

Satılık
150 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 6565
  • Metrekare 1043 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
125 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 7275
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
950 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 8449
  • Metrekare 14756 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 9217
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
65 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 10912
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 11633
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 5
Satılık
180 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 12424
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 5
Satılık
13 000 000 € 6 500 000 € 812 €/m²
  • Nesne kodu 13437
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
373 000 € 3360 €/m²
  • Nesne kodu 13488
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 850 000 € 2466 €/m²
  • Nesne kodu 13929
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
75 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 14202
  • Metrekare 1058 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 19894
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 6
Satılık
95 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 20467
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
585 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 21308
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Yunanistan, Phthiotis’te Gayrimenkul

Yunanistan’ın Orta Yunanistan bölgesinin en çeşitli ve umut verici yerlerinden biri olan Phthiotis’te gayrimenkul keşfedin. Termal spa kasabalarından geleneksel köylere, sahil beldelerinden dağ kaçamaklarına kadar Phthiotis; tatil evleri, yatırım amaçlı kiralıklar ve daimi ikamet için cazip mülk seçenekleri sunar.

Phthiotis’te Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Phthiotis; kolay ulaşım, doğal güzellik ve özgün Yunan yaşam tarzını bir araya getirir. Atina ile Selanik arasında konumlanan bölge, ulusal karayolu ve demir yolu ağıyla hizmet verir; bu da seyahati daha akıcı ve hızlı hale getirir. Atina’dan Phthiotis’teki birçok noktaya yaklaşık 2 saatte arabayla ulaşabilirsiniz.

Peyzaj zengin ve çeşitlidir: Maliakos Körfezi’nde kumlu plajlar, yeşil vadiler, termal kaynaklar ve Oeta Dağı ile Parnassus Dağı’nın yamaçları. Bu kombinasyon, yaz ve kış turizmi için güçlü fırsatlar yaratır; bu da kiralık mülklere yönelik talebin istikrarlı kalmasını destekler.

Phthiotis’te Popüler Bölgeler

  • Lamia – Daireler, townhouse’lar ve ticari mülklerle hareketli başkent. Kentsel olanakları, okulları, hastaneleri ve alışverişi arayanlar için idealdir.
  • Kamena Vourla – Termal kaynakları ve deniz kenarı yürüyüş yolu ile ünlü. Burada deniz manzaralı oteller, tatil daireleri ve villalar bulabilirsiniz; turizm yatırımı açısından caziptir.
  • Stylida & Agios Konstantinos – Limanları, sahil evleri ve arazi parselleri olan kıyı kasabaları. Yakın adalara uygun feribot bağlantıları sunar.