180 000 €
1800 €/m²
Property 37128 photo 1
Property 37128 photo 2
Property 37128 photo 3
Property 37128 photo 4
Property 37128 photo 5
Property 37128 photo 6
Property 37128 photo 7
Property 37128 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 3658 €/m²
  • Nesne kodu 63762
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
163 000 € 3622 €/m²
  • Nesne kodu 64885
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
261 000 € 6365 €/m²
  • Nesne kodu 62804
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65227
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 65274
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3627 €/m²
  • Nesne kodu 65408
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 61701
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
257 000 € 6119 €/m²
  • Nesne kodu 62802
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği