Satılan

Satılık - Daire 110 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
185 000 €
1682 €/m²
Property 369 photo 1
Property 369 photo 2
Property 369 photo 3
Property 369 photo 4
Property 369 photo 5
Property 369 photo 6
Property 369 photo 7
Property 369 photo 8
  • Nesne kodu 369
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 110 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2: гостиная с кухней, 2 спальни, ванная, огромный балкон, кладовая
  • Diğer olanaklar: за 20000 евро можно приобрести крытый паркинг
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 65365
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 65402
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3627 €/m²
  • Nesne kodu 65408
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65592
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
208 000 € 2773 €/m²
  • Nesne kodu 65595
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4636 €/m²
  • Nesne kodu 65689
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5510 €/m²
  • Nesne kodu 65764
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği