Ayrılmış

Satılık - Bina 1270 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
İstek üzeri
Property 36886 photo 1
Property 36886 photo 2
Property 36886 photo 3
Property 36886 photo 4
Property 36886 photo 5
Property 36886 photo 6
Property 36886 photo 7
Property 36886 photo 8
Property 36886 photo 9
Property 36886 photo 10
Property 36886 photo 11
Property 36886 photo 12
Property 36886 photo 13
Property 36886 photo 14
Property 36886 photo 15
Property 36886 photo 16
  • Nesne kodu 36886
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Bina
  • Metrekare 1270 m²
  • Arazi büyüklüğü 253 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1992
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Access
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık Bina 1270 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Selanik'in merkezinde, One Salonica Outlet Alışveriş Merkezi, tren istasyonu, gelecekteki metro istasyonu ve limana yakın satılık bina.

Bu bina elverişli konumu nedeniyle mükemmel bir yatırımdır.

Bir bodrum ve beş kattan oluşmaktadır.

Çatı bahçesi oluşturma potansiyeli vardır.

En yakın altyapı noktaları:

Bir Selanik Outlet Alışveriş Merkezi: 400 metre

Tren istasyonu: 700 metre

Metro durağı (yapım aşamasında): 700 metre

Liman: 1900 metre

Yer: Vitsi 37, Selanik

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 800 000 € 1149 €/m²
  • Nesne kodu 7548
  • Metrekare 1566 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 7876
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
550 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 9425
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 36000 m
Satılık
3 200 000 € 5517 €/m²
  • Nesne kodu 10764
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Yatırım Satılık
5 400 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 16865
  • Metrekare 5833 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 300 000 € 383 €/m²
  • Nesne kodu 20218
  • Metrekare 6000 m²
Satılık
7 000 000 € 6 000 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 26339
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
2 200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 28864
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 29769
  • Metrekare 720 m²
Satılık
1 300 000 € 1940 €/m²
  • Nesne kodu 30801
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği