Satılık - Yatırım, iş 1800 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
İstek üzeri
Property 3676 photo 1
Property 3676 photo 2
Property 3676 photo 3
Property 3676 photo 4
Property 3676 photo 5
Property 3676 photo 6
Property 3676 photo 7
Property 3676 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1986
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 1800 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 42633
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
170 000 € 1259 €/m²
  • Nesne kodu 42717
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
750 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 42740
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
400 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 43614
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43675
  • Metrekare 7380 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 43820
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Kiralık
den 800 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 44984
  • Metrekare 289 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 622 €/m²
  • Nesne kodu 44995
  • Metrekare 289 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 45115
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
30 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 45712
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği