Ayrılmış

Satılık - Yatırım, iş 160 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 120 000 €
7000 €/m²
Property 34651 photo 1
Property 34651 photo 2
Property 34651 photo 3
Property 34651 photo 4
Property 34651 photo 5
Property 34651 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • En yakın şehire uzaklık: 25 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık iş amaçlı 160 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, kiler bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 5603
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Yatırım Satılık
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 6386
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 22974
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 24443
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Nesne kodu 25531
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 25619
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 31977
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
950 000 € 3518 €/m²
  • Nesne kodu 32333
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33466
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
970 000 € 2487 €/m²
  • Nesne kodu 36375
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği