Satılan

Satılık - Müstakil ev 110 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
135 000 €
1227 €/m²
Property 344 photo 1
Property 344 photo 2
Property 344 photo 3
Property 344 photo 4
Property 344 photo 5
Property 344 photo 6
Property 344 photo 7
Property 344 photo 8
Property 344 photo 9
Property 344 photo 10
Property 344 photo 11
Property 344 photo 12
Property 344 photo 13
Property 344 photo 14
Property 344 photo 15
Property 344 photo 16
  • Nesne kodu 344
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 110 m²
  • Arazi büyüklüğü 300 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 3: 1 этаж: гостиная, кухня и ванная. 2 этаж: 3 спальни и туалет
  • Diğer olanaklar: 3 большие веранды на первом и 20 кв.м на втором этажах. Мебель: 2 двухспальные и 3 односпальные кровати. Имеются электроплита, микроволновка, холодильник, комод, встроенные шкафы. Камин, барбекю, русская печь
  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 110 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
168 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 12746
  • Metrekare 227 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
168 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 12894
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 619 €/m²
  • Nesne kodu 31086
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1069 €/m²
  • Nesne kodu 31360
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
165 000 € 2062 €/m²
  • Nesne kodu 36125
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
130 000 € 866 €/m²
  • Nesne kodu 45621
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
195 000 € 689 €/m²
  • Nesne kodu 49063
  • Metrekare 283 m²
  • Rooms 6
Satılık
200 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 53076
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 763 €/m²
  • Nesne kodu 54741
  • Metrekare 249 m²
  • Rooms 4
Satılık
195 000 € 2294 €/m²
  • Nesne kodu 56231
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği