Satılan

Satılık - Mezonet 225 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
900 000 € 700 000 €
3111 €/m²
Property 3241 photo 1
Property 3241 photo 2
Property 3241 photo 3
Property 3241 photo 4
Property 3241 photo 5
Property 3241 photo 6
Property 3241 photo 7
Property 3241 photo 8
Property 3241 photo 9
Property 3241 photo 10
Property 3241 photo 11
Property 3241 photo 12
Property 3241 photo 13
Property 3241 photo 14
Property 3241 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 6: 2 гостиные, 2 кухни, 4 спальни, 3 ванные
  • Diğer olanaklar: автономное отопление, кондиционеры, сигнализация, спутниковое тв, внутренняя телефонная связь между помещениями, бронированная входная дверь, просторные веранды
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 225 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Nesne kodu 58421
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Nesne kodu 58430
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 5142 €/m²
  • Nesne kodu 58918
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5
Satılık
770 000 € 5422 €/m²
  • Nesne kodu 58922
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 5
Satılık
825 000 € 6066 €/m²
  • Nesne kodu 58923
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60411
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60412
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60413
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60414
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
850 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 61535
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği