Satılan
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1999
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 23,6 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Selanik’te satılık 32 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 4202 €/m²
  • Nesne kodu 65070
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 3284 €/m²
  • Nesne kodu 65072
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 3478 €/m²
  • Nesne kodu 65073
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 65078
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 500 € /her ay 8 €/m²
  • Nesne kodu 65105
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği