585 000 €
2438 €/m²
Property 3062 photo 1
Property 3062 photo 2
Property 3062 photo 3
Property 3062 photo 4
Property 3062 photo 5
Property 3062 photo 6
Property 3062 photo 7
Property 3062 photo 8
Property 3062 photo 9
Property 3062 photo 10
Property 3062 photo 11
Property 3062 photo 12
Property 3062 photo 13
Property 3062 photo 14
Property 3062 photo 15
Property 3062 photo 16
Property 3062 photo 17
Property 3062 photo 18
Property 3062 photo 19
Property 3062 photo 20
Property 3062 photo 21
Property 3062 photo 22
Property 3062 photo 23
Property 3062 photo 24
Property 3062 photo 25
Property 3062 photo 26
Property 3062 photo 27
Property 3062 photo 28
Property 3062 photo 29
Property 3062 photo 30
Property 3062 photo 31
Property 3062 photo 32
Property 3062 photo 33
Property 3062 photo 34
Property 3062 photo 35
Property 3062 photo 36
Property 3062 photo 37
Property 3062 photo 38

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Şömine
  • Tatil evi

Açıklama

Korfu’da satılık 240 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 25224
  • Metrekare 128 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
750 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 30368
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
800 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 32325
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
650 000 € 2600 €/m²
  • Nesne kodu 33117
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
480 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 36677
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
600 000 € 2068 €/m²
  • Nesne kodu 38919
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 6
Satılık
480 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 40792
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 4
Satılık
640 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 41798
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Nesne kodu 42192
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
499 000 € 2169 €/m²
  • Nesne kodu 46186
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği