Satılan
İstek üzeri
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 48 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 € 6393 €/m²
  • Nesne kodu 65771
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 65778
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65784
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65787
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
125 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 65788
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
52 500 € 2625 €/m²
  • Nesne kodu 65789
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
200 000 € 1388 €/m²
  • Nesne kodu 65792
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 65812
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği