30 000 €
20 €/m²
Property 29396 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 1470 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 16 500 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 32339
  • Metrekare 611 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
35 000 € 25 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 30597
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
35 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 31190
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
35 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 66103
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
35 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 15549
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
25 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 37870
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
25 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 31303
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
30 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 3631
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
35 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 37803
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
28 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 33548
  • Metrekare 1222 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği