Satılan

Satılık - Daire 50 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
140 000 €
2800 €/m²
Property 2835 photo 1
Property 2835 photo 2
Property 2835 photo 3
Property 2835 photo 4
Property 2835 photo 5
Property 2835 photo 6
Property 2835 photo 7
Property 2835 photo 8
Property 2835 photo 9
Property 2835 photo 10
Property 2835 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Korfu’da satılık 50 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 44580
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
205 000 € 4183 €/m²
  • Nesne kodu 61165
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
205 000 € 4100 €/m²
  • Nesne kodu 61175
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 4148 €/m²
  • Nesne kodu 61194
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63039
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63693
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 180 000 € 3214 €/m²
  • Nesne kodu 63711
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği