Satılık - Arsa 8000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
140 000 €
17 €/m²
Property 2721 photo 1
Property 2721 photo 2
Property 2721 photo 3
Property 2721 photo 4
Property 2721 photo 5
Property 2721 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 73 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Batı Cape Yarımadası Kassandra, Chalkidiki'de 8.000 metrekarelik bir alana sahip satılık arsa. Bir tepe üzerinde yer alan otel, dağ ve çam ormanı manzaralıdır. 200 metrekare yaşam alanı olası inşaat alanı. Sitenin yakınında, Kassandra yarımadasının tamamına kolay erişim sağlayan bir asfalt yol bulunmaktadır. Su ve elektrik kaynağı vardır. 800 metrede kristal berraklığında denizi olan kumlu bir plaj var. Siteden çok uzakta olmayan, teknenizi bırakabileceğiniz kendi yat limanına sahip özel evler ve en prestijli otel kompleksi bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 50716
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
130 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 51133
  • Metrekare 23375 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
125 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 51458
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
200 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 51808
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 52493
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
145 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52628
  • Metrekare 5495 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
120 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 52900
  • Metrekare 11046 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
135 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 54428
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
190 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 55873
  • Metrekare 8687 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56193
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği