Satılık - Mezonet 210 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
125 000 € 110 000 €
524 €/m²
Property 2720 photo 1
Property 2720 photo 2
Property 2720 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2010
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Pieria’da satılık 210 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
115 000 € 766 €/m²
  • Nesne kodu 12677
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 34913
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 52818
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 893 €/m²
  • Nesne kodu 57489
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 6
Satılık
170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 57682
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 754 €/m²
  • Nesne kodu 59297
  • Metrekare 232 m²
  • Rooms 4
Satılık
115 000 € 1769 €/m²
  • Nesne kodu 60050
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2428 €/m²
  • Nesne kodu 63122
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 2428 €/m²
  • Nesne kodu 63123
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
128 000 € 556 €/m²
  • Nesne kodu 63806
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği