Satılık - Arsa 36000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
1 200 000 €
33 €/m²
Property 2648 photo 1
Property 2648 photo 2
Property 2648 photo 3
Property 2648 photo 4
Property 2648 photo 5
Property 2648 photo 6
Property 2648 photo 7

Ayrıntılar

  • Plaj: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 53 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 36000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 275 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 19776
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
1 000 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 20239
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
1 600 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 25936
  • Metrekare 31000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 000 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 26910
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 28637
  • Metrekare 28500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 157 €/m²
  • Nesne kodu 32114
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 000 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35368
  • Metrekare 103500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 500 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 43363
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3 m
Satılık
1 250 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 44596
  • Metrekare 5786 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45197
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği