Satılan

Satılık - Daire 71 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
İstek üzeri
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 71 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 58106
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1298 €/m²
  • Nesne kodu 60914
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
107 000 € 1783 €/m²
  • Nesne kodu 62093
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 62236
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
120 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 62896
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
98 000 € 2177 €/m²
  • Nesne kodu 63111
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 1437 €/m²
  • Nesne kodu 63112
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
111 000 € 932 €/m²
  • Nesne kodu 63260
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 63388
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
120 000 € 1395 €/m²
  • Nesne kodu 63776
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği