Satılık - Arsa 5058 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Kalandra Belediyesi
160 000 €
31 €/m²
Property 25371 photo 1
Property 25371 photo 2
Property 25371 photo 3
Property 25371 photo 4
Property 25371 photo 5
Property 25371 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 5058 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 3200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 31467
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
220 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 32531
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 36561
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
220 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 42298
  • Metrekare 8150 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
220 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 43037
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
220 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 44762
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47550
  • Metrekare 9603 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
220 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 48741
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
220 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 48895
  • Metrekare 2453 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
230 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52622
  • Metrekare 4344 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği