1 000 000 €
1190 €/m²
Property 25107 photo 1
Property 25107 photo 2
Property 25107 photo 3
Property 25107 photo 4
Property 25107 photo 5
Property 25107 photo 6
Property 25107 photo 7
Property 25107 photo 8
Property 25107 photo 9
Property 25107 photo 10
Property 25107 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2002
  • Yenileme yılı: 2008
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 65000 m
  • Havaalanına uzaklık: 78 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Serres’te satılık iş amaçlı 840 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 1190 €/m²
  • Nesne kodu 25107
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 65000 m

Bülten aboneliği