İstek üzeri
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 280 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 26001 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 26888
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
160 000 € 457 €/m²
  • Nesne kodu 26890
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 26975
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
427 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 26976
  • Metrekare 9848 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
375 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 29075
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
100 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 29508
  • Metrekare 2240 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30124
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 15 m

Bülten aboneliği