Satılan
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 117 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Nesne kodu 61681
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 350 000 € 9712 €/m²
  • Nesne kodu 61682
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 200 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 61684
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 000 000 € 13605 €/m²
  • Nesne kodu 61685
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 61716
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 61730
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 680 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 61773
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61829
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
105 000 € 3620 €/m²
  • Nesne kodu 61890
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği