580 000 €
3718 €/m²
Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 24 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Tatil evi

Açıklama

Korfu’da satılık 156 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 6 yatak odası, 4 mutfak, 4 duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
585 000 € 2437 €/m²
  • Nesne kodu 3062
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 4073
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
730 000 € 2147 €/m²
  • Nesne kodu 7178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 2340 €/m²
  • Nesne kodu 17955
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 5
Satılık
790 000 € 2925 €/m²
  • Nesne kodu 19879
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Satılık
530 000 € 1394 €/m²
  • Nesne kodu 24158
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 3
Satılık
520 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 49438
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
549 000 € 2786 €/m²
  • Nesne kodu 64690
  • Metrekare 197 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği