Satılık - Müstakil ev 57 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
1930 €/m²
Property 24267 photo 1
Property 24267 photo 2
Property 24267 photo 3
Property 24267 photo 4
Property 24267 photo 5
Property 24267 photo 6
Property 24267 photo 7
Property 24267 photo 8
Property 24267 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 57 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, tente, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 1149 €/m²
  • Nesne kodu 63893
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 33544
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
125 000 € 1237 €/m²
  • Nesne kodu 62151
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
160 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 37485
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği