Satılan
265 000 €
3533 €/m²
Property 24154 photo 1
Property 24154 photo 2
Property 24154 photo 3
Property 24154 photo 4
Property 24154 photo 5
Property 24154 photo 6
Property 24154 photo 7
Property 24154 photo 8
Property 24154 photo 9
Property 24154 photo 10
Property 24154 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Yenileme yılı: 2016
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bedrooms: 1
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 75 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 62029
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 62111
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
230 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 62134
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62178
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 62243
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 62330
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 62386
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62422
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği