Satılık - Arsa Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki
300 000 €
115 €/m²
Property 2403 photo 1
Property 2403 photo 2
Property 2403 photo 3
Property 2403 photo 4
Property 2403 photo 5
Property 2403 photo 6
Property 2403 photo 7
  • Nesne kodu 2403
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Bölge Chalkidiki
  • Location Halkidiki (Makedonya)

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 11364
  • Metrekare 23750 m²
  • Denize uzaklık 40000 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 22744
  • Metrekare 9312 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 31095
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
330 000 € 536 €/m²
  • Nesne kodu 39704
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
330 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 45945
  • Metrekare 3685 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
290 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 49320
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
360 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 58304
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
360 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 61745
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği