Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 20500 m² Batı Peloponez’te
Yunanistan
Mora Yarımadası
Lakonia Belediyesi
Gilizler
Githeio - Merkez
1 300 000 €
63 €/m²
Nesne kodu
23045
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
20500 m²
Bölge
Batı Peloponez
Location
Githeio - Merkez (Gilizler) | Lakonia Belediyesi (Mora Yarımadası)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
7
Denize mesafe:
170 m
Havaalanına uzaklık:
290 km
Açıklama
Satılık Arsa 20500 metrekare Batı Peloponez’te. Daire ruhsatlı 4000 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
1 350 000 €
168 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
4890
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
1 500 000 €
92 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
6753
Metrekare
16200 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
1 700 000 €
209 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
7377
Metrekare
8110 m²
Satılık
1 400 000 €
103 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
21333
Metrekare
13527 m²
Satılık
1 300 000 €
63 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
23045
Metrekare
20500 m²
Denize uzaklık
170 m
Satılık
1 300 000 €
77 €/m²
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
32901
Metrekare
16800 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa
Batı Peloponez
Nesne kodu
46768
Metrekare
61480 m²
Denize uzaklık
2600 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar