Satılan
380 000 €
3333 €/m²
Property 22931 photo 1
Property 22931 photo 2
Property 22931 photo 3
Property 22931 photo 4
Property 22931 photo 5
Property 22931 photo 6
Property 22931 photo 7
Property 22931 photo 8
Property 22931 photo 9
Property 22931 photo 10
Property 22931 photo 11
Property 22931 photo 12
Property 22931 photo 13
Property 22931 photo 14
Property 22931 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 114 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, barbekü, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60365
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60366
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 60397
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 60453
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
395 000 € 4293 €/m²
  • Nesne kodu 60859
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 60992
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
325 000 € 3494 €/m²
  • Nesne kodu 61347
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 3516 €/m²
  • Nesne kodu 61523
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 61588
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği