Satılık - Arsa 3005 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
60 000 € 45 000 €
14 €/m²
Property 22878 photo 1
Property 22878 photo 2
Property 22878 photo 3
Property 22878 photo 4
Property 22878 photo 5
Property 22878 photo 6
Property 22878 photo 7
Property 22878 photo 8
Property 22878 photo 9
Property 22878 photo 10
Property 22878 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3005 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 8994
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 28739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 19792
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
52 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 44586
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47171
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38801
  • Metrekare 2006 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
52 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 44585
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
85 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 65424
  • Metrekare 708 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
78 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 50342
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği