130 000 € 120 000 €
1237 €/m²
Property 22810 photo 1
Property 22810 photo 2
Property 22810 photo 3
Property 22810 photo 4
Property 22810 photo 5
Property 22810 photo 6
Property 22810 photo 7
Property 22810 photo 8
Property 22810 photo 9
Property 22810 photo 10
Property 22810 photo 11
Property 22810 photo 12
Property 22810 photo 13
Property 22810 photo 14
Property 22810 photo 15
Property 22810 photo 16
Property 22810 photo 17
Property 22810 photo 18
Property 22810 photo 19
Property 22810 photo 20
Property 22810 photo 21
Property 22810 photo 22
Property 22810 photo 23
Property 22810 photo 24
Property 22810 photo 25
Property 22810 photo 26
Property 22810 photo 27
Property 22810 photo 28
Property 22810 photo 29
Property 22810 photo 30
Property 22810 photo 31
Property 22810 photo 32

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 97 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 42146
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47411
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
110 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 50746
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 6
Satılık
140 000 € 1129 €/m²
  • Nesne kodu 51414
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
180 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 52464
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1392 €/m²
  • Nesne kodu 56011
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 165 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 59436
  • Metrekare 206 m²
  • Rooms 5
Satılık
180 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 59749
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
115 000 € 1369 €/m²
  • Nesne kodu 64249
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği