Satılık - Daire 90 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Defni
170 000 €
1889 €/m²
Property 22548 photo 1
Property 22548 photo 2
Property 22548 photo 3
Property 22548 photo 4
Property 22548 photo 5
Property 22548 photo 6
Property 22548 photo 7
Property 22548 photo 8
Property 22548 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1976
  • Yenileme yılı: 2002
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Atina’da satılık 90 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği