45 000 €
15 €/m²
Property 22232 photo 1
Property 22232 photo 2
Property 22232 photo 3
Property 22232 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
60 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 40456
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48313
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48318
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
50 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 33210
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
40 000 € 38 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 7955
  • Metrekare 5576 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48297
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
55 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36045
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
55 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 57473
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
64 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 12346
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği