Satılan

Satılık - Yatırım, iş 527 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Atina - Merkez - Merkez
İstek üzeri
Property 19937 photo 1
Property 19937 photo 2
Property 19937 photo 3
Property 19937 photo 4
Property 19937 photo 5
Property 19937 photo 6
Property 19937 photo 7
Property 19937 photo 8
Property 19937 photo 9
Property 19937 photo 10
Property 19937 photo 11
Property 19937 photo 12
Property 19937 photo 13
Property 19937 photo 14
Property 19937 photo 15
Property 19937 photo 16
Property 19937 photo 17
Property 19937 photo 18
Property 19937 photo 19
Property 19937 photo 20
Property 19937 photo 21
Property 19937 photo 22
Property 19937 photo 23
Property 19937 photo 24
Property 19937 photo 25
Property 19937 photo 26
Property 19937 photo 27
Property 19937 photo 28

Ayrıntılar

  • Karlılık: 8,70%
  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 527 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • Nesne kodu 6139
  • Metrekare 475 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
115 000 € 1210 €/m²
  • Nesne kodu 6345
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Nesne kodu 7601
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 539 €/m²
  • Nesne kodu 7925
  • Metrekare 139 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
450 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 9321
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 10289
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 600 000 €
  • Nesne kodu 11241
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
15 000 000 € 1948 €/m²
  • Nesne kodu 13637
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 14439
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği