Satılık - Mezonet 220 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Glika Nera
300 000 €
1364 €/m²
Property 19051 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 220 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 11342
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
347 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 13337
  • Metrekare 567 m²
  • Rooms 11
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 25497
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Nesne kodu 4336
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği