Satılık - Villa 390 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
3 100 000 €
7949 €/m²
Property 18559 photo 1
Property 18559 photo 2
Property 18559 photo 3
Property 18559 photo 4
Property 18559 photo 5
Property 18559 photo 6
Property 18559 photo 7
Property 18559 photo 8
Property 18559 photo 9
Property 18559 photo 10
Property 18559 photo 11
Property 18559 photo 12
Property 18559 photo 13
Property 18559 photo 14
Property 18559 photo 15
Property 18559 photo 16
Property 18559 photo 17
Property 18559 photo 18
Property 18559 photo 19
Property 18559 photo 20
Property 18559 photo 21
Property 18559 photo 22
Property 18559 photo 23
Property 18559 photo 24
Property 18559 photo 25
Property 18559 photo 26
Property 18559 photo 27
Property 18559 photo 28
Property 18559 photo 29
Property 18559 photo 30
Property 18559 photo 31
Property 18559 photo 32

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 70 m
  • En yakın şehire uzaklık: 42 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Korfu’da satılık 390 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 3 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 4650
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 9467
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
2 800 000 € 11200 €/m²
  • Nesne kodu 9466
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
2 800 000 € 11200 €/m²
  • Nesne kodu 9469
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
3 750 000 € 3554 €/m²
  • Nesne kodu 29252
  • Metrekare 1055 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği