Satılan

Satılık - Daire 40 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
70 000 € 49 500 €
1238 €/m²
Property 1828 photo 1
Property 1828 photo 2
Property 1828 photo 3
Property 1828 photo 4
Property 1828 photo 5
Property 1828 photo 6
Property 1828 photo 7
Property 1828 photo 8
Property 1828 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 2: гостиная с кухней, спальная, ванная
  • Diğer olanaklar: квартира 50 кв.м стоит 65 000
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Pieria’da satılık 40 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
92 000 € 75 000 € 669 €/m²
  • Nesne kodu 56544
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56646
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56647
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 56648
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56649
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56650
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 58106
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1298 €/m²
  • Nesne kodu 60914
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 62236
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
98 000 € 2177 €/m²
  • Nesne kodu 63111
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği