450 000 €
1420 €/m²
Property 16725 photo 1
Property 16725 photo 2
Property 16725 photo 3
Property 16725 photo 4
Property 16725 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 37,7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 317 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
410 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 25745
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
375 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 47382
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Nesne kodu 42192
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 25224
  • Metrekare 128 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
520 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 49438
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği