413 000 €
160 €/m²
Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 2580 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
450 000 € 449 €/m²
  • Nesne kodu 62407
  • Metrekare 1002 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
342 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62759
  • Metrekare 15570 m²
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
350 000 € 221 €/m²
  • Nesne kodu 64295
  • Metrekare 1580 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
590 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 65038
  • Metrekare 6300 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m

Bülten aboneliği