Satılan

Satılık - Daire 73 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
85 000 €
1164 €/m²
Property 16461 photo 1
Property 16461 photo 2
Property 16461 photo 3
Property 16461 photo 4
Property 16461 photo 5
Property 16461 photo 6
Property 16461 photo 7
Property 16461 photo 8
Property 16461 photo 9
Property 16461 photo 10
Property 16461 photo 11
Property 16461 photo 12
Property 16461 photo 13
Property 16461 photo 14
Property 16461 photo 15
Property 16461 photo 16
Property 16461 photo 17
Property 16461 photo 18
Property 16461 photo 19
Property 16461 photo 20
Property 16461 photo 21
Property 16461 photo 22
Property 16461 photo 23
Property 16461 photo 24
Property 16461 photo 25

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 20 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Korfu’da satılık 73 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 66059
  • Metrekare 14 m²
  • Rooms 1
Satılık
89 783 € 1575 €/m²
  • Nesne kodu 44426
  • Metrekare 57 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 65826
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
110 000 € 1309 €/m²
  • Nesne kodu 65076
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 2567 €/m²
  • Nesne kodu 44335
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
95 000 € 1938 €/m²
  • Nesne kodu 65886
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği