Satılık - Otel 2000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Poseidi
3 400 000 €
1700 €/m²
Property 1513 photo 1
Property 1513 photo 2
Property 1513 photo 3
Property 1513 photo 4
Property 1513 photo 5
Property 1513 photo 6
Property 1513 photo 7
Property 1513 photo 8
Property 1513 photo 9
Property 1513 photo 10
Property 1513 photo 11
Property 1513 photo 12
Property 1513 photo 13
Property 1513 photo 14
Property 1513 photo 15
Property 1513 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 39
  • Denize mesafe: 140 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 2000 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 600 000 € 5111 €/m²
  • Nesne kodu 1932
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 500 000 € 614 €/m²
  • Nesne kodu 6890
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
4 400 000 € 3520 €/m²
  • Nesne kodu 20992
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
3 000 000 € 3157 €/m²
  • Nesne kodu 35961
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği