550 000 € 370 000 €
1713 €/m²
Property 14806 photo 1
Property 14806 photo 2
Property 14806 photo 3
Property 14806 photo 4
Property 14806 photo 5
Property 14806 photo 6
Property 14806 photo 7
Property 14806 photo 8
Property 14806 photo 9
Property 14806 photo 10
Property 14806 photo 11
Property 14806 photo 12
Property 14806 photo 13
Property 14806 photo 14
Property 14806 photo 15
Property 14806 photo 16
Property 14806 photo 17
Property 14806 photo 18

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2013
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 216 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 5 yatak odası, 2 salon, 2 mutfak, 3 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
497 000 € 4688 €/m²
  • Nesne kodu 58947
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60364
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60361
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
473 000 € 4876 €/m²
  • Nesne kodu 56590
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60362
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
560 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 53010
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği