Satılan

Satılık - Yatırım, iş 116 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
500 000 €
4310 €/m²
Property 1323 photo 1
Property 1323 photo 2
  • Nesne kodu 1323
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 116 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: центральное отопление , 2 туалета
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 116 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
460 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 3322
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
630 000 € 1852 €/m²
  • Nesne kodu 5099
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
450 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 9321
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
490 000 € 1794 €/m²
  • Nesne kodu 40542
  • Metrekare 273 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
650 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 48583
  • Metrekare 352 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
470 000 € 552 €/m²
  • Nesne kodu 51364
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği