Satılık - Müstakil ev 120 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
210 000 €
1750 €/m²
Property 13170 photo 1
Property 13170 photo 2
Property 13170 photo 3
Property 13170 photo 4
Property 13170 photo 5
Property 13170 photo 6
Property 13170 photo 7
Property 13170 photo 8
Property 13170 photo 9
  • Nesne kodu 13170
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 120 m²
  • Arazi büyüklüğü 300 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1992
  • Yenileme yılı: 2013
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 23 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 120 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
225 000 € 703 €/m²
  • Nesne kodu 13112
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
260 000 € 942 €/m²
  • Nesne kodu 45234
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 31084
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 1069 €/m²
  • Nesne kodu 31360
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 24128
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği