Satılan

Satılık - Daire 69 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
120 000 €
1739 €/m²
Property 1238 photo 1
Property 1238 photo 2
Property 1238 photo 3
Property 1238 photo 4
Property 1238 photo 5
Property 1238 photo 6
Property 1238 photo 7
Property 1238 photo 8
Property 1238 photo 9
Property 1238 photo 10
Property 1238 photo 11
Property 1238 photo 12
Property 1238 photo 13
Property 1238 photo 14
Property 1238 photo 15
Property 1238 photo 16
Property 1238 photo 17
Property 1238 photo 18
Property 1238 photo 19
Property 1238 photo 20
  • Nesne kodu 1238
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 69 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Oda sayısı: 2: две спальни, салон с кухней, ванная и балконы
  • Diğer olanaklar: мебель, электроприборы, спутниковое тв, кондиционер, камин, автономное отопление
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 69 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 61542
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3090 €/m²
  • Nesne kodu 62952
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
137 000 € 1473 €/m²
  • Nesne kodu 63263
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 1458 €/m²
  • Nesne kodu 63811
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 63967
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 64211
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2622 €/m²
  • Nesne kodu 64666
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65015
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 65415
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği