Satılan

Satılık - Yatırım, iş 500 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 1191 photo 1
Property 1191 photo 2
Property 1191 photo 3
Property 1191 photo 4
  • Nesne kodu 1191
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Metrekare 500 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 500 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 5724
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
2 800 000 €
  • Nesne kodu 5757
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Yatırım Satılık
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • Nesne kodu 6139
  • Metrekare 475 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
115 000 € 1210 €/m²
  • Nesne kodu 6345
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Nesne kodu 7601
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
75 000 € 539 €/m²
  • Nesne kodu 7925
  • Metrekare 139 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
450 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 9321
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 10289
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 600 000 €
  • Nesne kodu 11241
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6900 m

Bülten aboneliği