Satılan

Satılık - Villa 486 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Akrotiri Belediyesi
İstek üzeri
Property 1187 photo 1
Property 1187 photo 2
Property 1187 photo 3
Property 1187 photo 4
Property 1187 photo 5
Property 1187 photo 6
Property 1187 photo 7
Property 1187 photo 8
Property 1187 photo 9
Property 1187 photo 10
Property 1187 photo 11
Property 1187 photo 12
Property 1187 photo 13
Property 1187 photo 14
Property 1187 photo 15
Property 1187 photo 16
Property 1187 photo 17
Property 1187 photo 18
Property 1187 photo 19
Property 1187 photo 20
Property 1187 photo 21
Property 1187 photo 22
Property 1187 photo 23
Property 1187 photo 24
Property 1187 photo 25
Property 1187 photo 26
Property 1187 photo 27
Property 1187 photo 28
Property 1187 photo 29
Property 1187 photo 30
Property 1187 photo 31
Property 1187 photo 32
Property 1187 photo 33
Property 1187 photo 34
Property 1187 photo 35
Property 1187 photo 36
Property 1187 photo 37
Property 1187 photo 38
Property 1187 photo 39

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 7: гостиная, кабинет, столовая, кухня, 5 спальных комнат, 6 ванных, кладовая, большая веранда, большой балкон.
  • Diğer olanaklar: полное кондиционирование, подогреваемые полы, солнечные панели для подогрева воды и бассейна, бассейн 110 кв.м, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю, автоматические двери гаража
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Girit’te satılık 486 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Nesne kodu 58524
  • Metrekare 319 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 59695
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Nesne kodu 59946
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Nesne kodu 60634
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Seçkin Satılık
329 000 € 5222 €/m²
  • Nesne kodu 61267
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Nesne kodu 61298
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Önerilen Satılık
475 000 € 5107 €/m²
  • Nesne kodu 61594
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61595
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
425 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 61596
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği