Satılan

Kiralık - Daire 54 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7
  • Nesne kodu 1142
  • Satılık, Kiralık Kiralık
  • Tip Daire
  • Metrekare 54 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Diğer olanaklar: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da kiralık 54 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
910 000 € 7459 €/m²
  • Nesne kodu 64957
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64961
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 65007
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4307 €/m²
  • Nesne kodu 65009
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65010
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3278 €/m²
  • Nesne kodu 65026
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65031
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği