Satılan

Kiralık - Daire 54 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
İstek üzeri
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7
  • Nesne kodu 1142
  • Satılık, Kiralık Kiralık
  • Tip Daire
  • Metrekare 54 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Diğer olanaklar: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da kiralık 54 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 3116 €/m²
  • Nesne kodu 56605
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Nesne kodu 56643
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 6214 €/m²
  • Nesne kodu 56679
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
368 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 56724
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
378 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 56725
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 4950 €/m²
  • Nesne kodu 56726
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 56727
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 5128 €/m²
  • Nesne kodu 56728
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5154 €/m²
  • Nesne kodu 56729
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 5063 €/m²
  • Nesne kodu 56730
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği