Satılan

Satılık - Daire 135 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye
450 000 €
3333 €/m²
Property 1062 photo 1
Property 1062 photo 2
Property 1062 photo 3
Property 1062 photo 4
Property 1062 photo 5
Property 1062 photo 6
Property 1062 photo 7
Property 1062 photo 8
Property 1062 photo 9
Property 1062 photo 10
Property 1062 photo 11
Property 1062 photo 12
Property 1062 photo 13
Property 1062 photo 14
Property 1062 photo 15
  • Nesne kodu 1062
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 135 m²
  • Bölge Selanik
  • Location Selanik - Belediye (Selanik)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat: 7. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 4: 3 спальные, зал с кухней, ванная с джакузи и душем
  • Diğer olanaklar: отопление на газе, кухонная мебель, шкафы, телефон, интернет
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Selanik’te satılık 135 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, barbekü, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 53017
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 54841
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 57270
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3814 €/m²
  • Nesne kodu 57578
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 58920
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3291 €/m²
  • Nesne kodu 58921
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 58932
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3160 €/m²
  • Nesne kodu 59229
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 3741 €/m²
  • Nesne kodu 59985
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60824
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği